Biz Sizi Kalitemizle Birlikte Tanıyoruz...

Kale Tel Örgü Sistemleri olarak; Tel Sanayi Sektörü altında başarılı çalışmalarına devam etmektedir. İlk günden başlayarak kalite, dürüstlük ve teknolojiye verdiği değer ile gelişen Kale Tel bugün sektörünün lider firmalarından biri olmuştur.

İlk olarak çit amaçlı kafes tel örgü ile Çanakkale'de üretime başlayan Kale Tel, daha sonra ürün yelpazesine kıyı, şev ve erozyon ile mücadelede dünyada yaygın olarak kullanılan gabion sepet, gabion şilte, fence üretimini eklemiş ve en son teknoloji ile üretim yapan tesislerini inşa etmiştir. Kale Tel Örgü Sistemleri kapasite arttırımı için yeni yatırımlar yapmaktadır. Kale Tel'de 'kalite', müşteri şartnamelerine ve isteklerine tam uygunluğu sağlayacak düzeyde performans üstünlüğü olarak anlaşılmakta olup, müşteri tatmini esas olarak alınmaktadır. Bu amaç dahilinde müşterilerine en yüksek kaliteyi sunma çalışması içinde olan firmamız üretim tesislerinde ISO9001:2000 Kalite Güvence Sistemi çerçevesinde üretim yapmakta ve tüm ürünlerini TSE uygunluk belgeleri ile belgelendirmiş durumdadır. KALE TEL müşteri mutluluğu, kalite ve teknolojiye her geçen gün daha fazla önem vererek yeni dönemde de sektörünün lider firmalarından biri olmaya devam edecektir.

Bu başarının altında siz değerli müşterilerimizle ile beraber tamamlamış olduğumuz projelerden kazandığımız uzmanlık yatmaktadır.

Üretimlerimiz ve Hizmetlerimiz : √ Galvanizli Kafes Tel Örgü √ PVC Kaplı Kafes Tel örgü √ Dikenli Tel √ PVC Dikenli Tel √ Jileti Tel √ Panel Çit Sistemleri √ Betonarme Direk √ Plastik Çit √ Çim Çit √ Mobil Fence √ Şimşir Çit √ Dekoratif Çim Şit √ Kümes Uygulamaları √ Tenis Kortları √ Kapı Çeşitleri √ Ahşap Bahçe Çitleri √ Yaprak Çit √ Endüstriyel Ürünler √ Gabion