Mobil Çit Özellikleri ve Kullanım Alanları

Çok Amaçlı Kullanım : Mobil Çitler, sadece şantiye alanları etrafında değil, geniş kitlelerin katıldığı tüm faaliyetlerde seperatör olarakta kullanılabilmektedir.

Uzun Ömür : Galvaniz kaplamalı olarak üretilen Mobil Çitler, dış hava şartlarında uzun yıllar dayanabilecek yapıda üretildiğinden birden çok kez zarar görmeden kullanılabilmektedir.

Kolay Montaj : Mobil Çitler, özel aksesuarları sayesinde çok kısa bir sürede monte veya demonte edilebilen bir sistemdir.

Kullanım Alanı : Özellikle şehir içerisinde yapılan inşaat çalışma alanlarının güvenliğe alınması, Geniş halk kitlelerinin katıldığı organizasyonlarda yönlendirme ve düzenleme amaçlı uygulamalar, Spor faaliyetlerinin çevrelenmesi ve benzeri uygulamalar.

Panel Sistemi : Özel olarak üretilen galvaniz tel veya trapez saç çevresi galvaniz boru sisteminden oluşan Mobil Çitler, dış hava şartlarında uzun süreli dayanım için geliştirilmiştir.

Kaplama Seçenekleri : Mobil Çit ürünleri farklı amaçlar için üç ayrı standart tipte üretilmektedir. Bunlar; uygun maliyetli kafes kaplama, tamamı kapalı trapez saç kaplama ve trapez saç üzeri kafes kaplama ürünlerdir.

Bağlantı Sistemi : Özel olarak geliştirilen kelepçe ve flanş sistemi sayesinde çok kısa sürede monte ve demonte edilebilen Mobil Çitler ürünleri birden çok kez kullanım için tasarlanmıştır.

Üretimlerimiz ve Hizmetlerimiz : √ Galvanizli Kafes Tel Örgü √ PVC Kaplı Kafes Tel örgü √ Dikenli Tel √ PVC Dikenli Tel √ Jileti Tel √ Panel Çit Sistemleri √ Betonarme Direk √ Plastik Çit √ Çim Çit √ Mobil Fence √ Şimşir Çit √ Dekoratif Çim Şit √ Kümes Uygulamaları √ Tenis Kortları √ Kapı Çeşitleri √ Ahşap Bahçe Çitleri √ Yaprak Çit √ Endüstriyel Ürünler √ Gabion